Genel

Ben Bu Cihana Sığmazam Dumrul kimdir? Hakan Karahan hangi dizilerde oynadı?

Ben Bu Cihana Sığmazam Dumrul kimdir? Hakan Karahan hangi dizilerde oynadı?

Ben Bu Cihana Sığmazam Dumrul Kayıkçı kimdir? sorusu gündemde… Ben Bu Cihana Sığmazam, Güzel Adamlar Medya imzalı, ilk bölümü 20 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil yer almaktadır. Peki ama dizinin yeni karakteri kayıkçı kimdir?

Azra’nın doğumundan dört yıl sonra annesi Ahsen vefat edince Azra’nın bakımıyla küçük ablası Nevin ilgilenir. Babası Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına Kayıkçı mahlasıyla nam salan kişidir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Kayıkçı kimdir?

Kayıkçı hakkında detaylı bilgiler geldikçe haberimizde yer alacak.  Ateş’le yumruklaşmasının ardından “Kaybettiğin babana dua et çocuk” sözlerini kullanan Tito’nun Ekabir’le de önceden tanıştığı ortaya çıktı. Sırlarıyla birlikte diziye katılan Tito karakterine hayat veren Selim Makaroğlu’nun ardından Kayıkçı’nın kim olduğu da merak konusu oldu.

Cezayir, ağabeyinin katili Kayıkçı’ya ulaşabilmek için kendi adamları tarafından vurulan Bassilius’u yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapar. Bassilius’u kurtarabilmek için Firuze’den yardım ister. Firuze, hamileliği nedeniyle kendisine dikkat etmesi gerekirken Cezayir’in çağrısına cevapsız kalamaz. Firuze, tedavi edeceği kişinin daha önce kendi ölüm emrini veren Bassilus olduğunu görür. Nihayet Firuze’nin Bassilius’la yüzleşme anı gelir.

Leyla, kardeşi Süheyla’yı almak için Orhan’ın evine gider. Orhan’la yaşadıkları atışma sırasında beklenmedik bir durum yaşanır. Leyla, kardeşi Süheyla’yı korumak için hem kendini hem de ailesini etkileyecek büyük bir sorumluluk almak zorunda kalır.

Cezayir’in elinden kurtulan Tatavlalı, Leyla’nın zor durumda olduğunu öğrenir ve Cezayir’in ters köşeye yatırmak için yeni planlar yapar. Cezayir’in dikkatini dağıtıp Bassilius’u kurtarmak için ekibinin yeni üyesi Tito ile bir operasyon düzenler. Bu operasyonda Jean Luc ve Tito ölümcül bir mücadeleye girer.

Bassilius, Kayıkçı’yla ilgili Cezayir’in içine şüphe düşürecek ne söyler? Firuze kendi ölüm emrini veren Bassilus’u tedavi edecek mi? Leyla’nın aldığı sorumluluk nedir? Tatavlalı’nın, Bassilius’u kurtarmak için yaptığı operasyon başarılı olacak mı? Ölümcül mücadeleden kim kurtulur Tito mu Jean Luc mu?

Hakan Karahan kimdir?

Hakan Karahan 1960 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Robert Kolej’de yüksek öğrenimini ise University of Miami’de işletme üzerine tamamladı. 2003 yılına kadar farklı şirketlerde üst düzey yönetici olarak görev alan Karahan, bağlı olduğu sektörü bırakarak oyunculuk yapmaya başladı. Hakan Karahan, 2008 yılında hem senaryo ekibinde senarist olarak yer aldığı hem de oyuncu olarak kadrosunda bulunduğu Sağır Oda adlı dizi ile beraber televizyon dünyasına adım attı. Sonrasında birçok dizide oyunculuk yapan Karahan, aynı zamanda bir çok kitap yazmıştır. Kendisi Sen Çal Kapımı adlı dizide Şef Alexander Zucco karakterine hayat verdi.

Bu içerik faydalı mı?
EvetHayır

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

reklam ajansı burs özel okul

https://hdfilmkeyfi.net/